Тарифи

Термін доставки в умовах військового часу: від 3 днів з моменту вильоту з Китаю.
 
Термін доставки бренду орієнтовно від 2-х тижнів з моменту вильоту.

 
Термін доставки небезпечного вантажу – від 3-х тижнів з моменту вильоту.

 
 
Тарифи на доставку з Китаю  в Україну:
 

 • не бренд – 17,5 дол. за кг. з 09.02.2024
 • бренд – 24,5 дол. за кг. з 09.02.2024
 • електроніка – 22,5 дол. за кг. з 09.02.2024 (частково, можливість доставки кожного типу електроніки обов’язково уточнюйте).
 • небезпечний вантаж – 22,5 дол. за кг.  з 09.02.2024 (вироби з АКБ, рідинами, порошками, магнітами, габаритні товари (більше 60 см), косметика). Для даної категорії вантажу може бути нараховане мито та запропонований індивідуальний тариф, або доставка може бути порахована по об’ємній вазі. Для уточнення звертайтесь до онлайн-консультантів або через особистий кабінет.
 • !!! продукція ТМ Apple, Dyson та брендові годинники – уточнюйте можливість та умови доставки.
 • !!! у випадку відправлення нам габаритних товарів (більше 60 см. одна сторона) та небезпечних вантажів (вироби з АКБ, рідинами, порошками, магнітами, тощо) склад самостійно приймає рішення яким маршрутом (брендовим або маршрутом для небезпечних вантажів) відправити товар з огляду збереження безпеки вантажів при їх доставці. Також, доставка може бути порахована по об’ємній вазі.

 
Під час відправки нам на склад вантажу категорії “бренд” Ви розумієте наступні ризики та погоджуєтеся з ними:
1. через різні обставини дана категорія вантажу може проходити митне оформлення довше, ніж зазвичай, як в Китаї, так і в Україні;
2. можлива ситуація, коли для даного вантажу може не вистачати фрахту, у зв’язку з чим доставка такої категорії може бути обмеженою;
3. товар категорії “бренд” може бути конфіскований або втрачений під час доставки, тому рекомендуємо вказувати реальну вартість товару для його подальшого страхування. У випадку втрати або конфіскації проводиться компенсація лише тієї суми, на яку товар був застрахований. Виплата страховки можлива та відбувається після встановлення факту конфіскації/втрати вантажу;
4. на будь-якому етапі доставки вантаж категорії “бренд” може бути зупинений компетентними службами. У такому разі повернення товару до Китаю та по Китаю здійснюється за рахунок клієнта.
 
У разі настання будь-якого з випадків, претензії по ним не приймаються та не можуть виступати предметом суперечки.
 
 
Так як нашим пріоритетом є максимально швидка доставка вантажів, то категорії товарів, які можуть вплинути на затримку в оформленні вантажу на митниці або на проходженні контролю авіабезпеки, ми даними рейсами не доставляємо: рідини, косметику, батарейки, мобільні телефони, планшети, ноутбуки, вироби з магнітами, годинник, великогабаритний вантаж, продукти харчування, чай, ліки. Перед відправкою вантажу на наш склад ознайомтеся з повним списком заборонених товарів в розділі «Заитання відповідь». Не надсилайте вантаж, який може стати причиною затримки на контролі авіабезпеки. Якщо вантаж буде затриманий через наявність в посилці заборонених товарів, його вартість компенсуватися не буде.
 

Консолідація, упаковка, оформлення документів безкоштовно.
 

Митний збiр  включений в тариф на доставку.
 

Страховка вантажу категорії «Не бренд» при доставці з Китаю в Україну за бажанням клієнта – 3% від вартості товару. Страховка категорій «Бренд», «Електроніка», «Небезпечний вантаж» – обов’язкова.
 

Оплата за доставку здійснюється по фактичній вазі без округлення за умови, що товар не є об’ємним. Для виконання даної вимоги вантаж ущільнюється і фірмова упаковка товару може бути розібрана. Також, компанія має право запросити передоплату в розмірі 50% вартості доставки вантажу.
 
Якщо товар об’ємний, рішення відправляти товар по фактичній або по об’ємній вазі приймається наступним чином: якщо фактична вага товару менша за об’ємну, то вартість доставки рахується по об’ємній вазі, відповідно, якщо фактична вага товару більша за об’ємну, то доставка буде розрахована по фактичній вазі.
 
Об’ємна вага розраховується відповідно до формули:
довжина (см) * ширина (см) * висота (см) / 5000 = Об’ємна вага вантажу (кг)
 
Також, якщо Ваш вантаж відноситься до об’ємного (верхній одяг, м’які іграшки, сумки, коробки і т.д.), перед їх відправкою до нас на склад, рекомендуємо уточнити можливість їх доставки, надавши посилання і їх габарити через особистий кабінет. При можливості доставки такого вантажу він може перебувати на складі до появи більш щільного вантажу. Це дозволить укомплектувати коробку досить щільно, щоб вантаж міг бути доставлений по фактичній вазі.
 
Вантаж вважається не габаритним, якщо кожна зі сторін не перевищує 40 см. Доставка великогабаритного вантажу в індивідуальному порядку за попереднім запитом.
 
Доставка небезпечних товарів (товари з батареями, акумуляторами, магнітами, рідинами):
– тариф на доставку 22,5 дол. за кг. (термін доставки від 3-х тижнів);
– самі батареї та акумулятори можливо доставити лише за наявності на них маркування;
– на товари даної категорії може бути нарахований митний збір. Рекомендуємо уточнювати перед відправкою товару.
 
Можливість доставки електронних сигарет та тариф на доставку уточнюйте. Для цього необхідно повідомити який саме товар Вас цікавить, його кількість та вагу.
 
Примітки:

1 Вантаж, що надійшов на склад  і / або оброблений після 16-00, відправляється наступним рейсом (Оброблений вантаж – позиція зі статусом “Перевірено”)

2  Можливі затримки вильоту або прибуття рейсів через погодні умови, технічний стан літака, відсутності необхідної кількості фрахту, або інших подій, на які ми не впливаємо.

Доставка по Україні здійснюється компаніює “Нова пошта”

 
 

Додаткові послуги:

Залишити / прибрати оригінальну упаковку – безкоштовна послуга. Оригінальною упаковкою вважається упаковка товару від виробника і всі додаткові упаковки (чохли, пильники, футляри). Якщо необхідно відправити чохол до товару, то прохання в додаткових побажаннях по упаковці вказувати «Залишити оригінальну упаковку».
Вантаж вважається габаритним, якщо кожна зі сторін перевищує 40 см. Оригінальні коробки, що перевищують допустимі розміри, за замовчуванням будуть прибиратися. Погоджуйте розміри оригінальної упаковки з продавцями завчасно!
 
Відправка по Китаю –  послуга платна, 1 посилка (1 трек-номер) – 5 юанів, крім випадків неможливості доставки товару з Китаю в Україну. Надається за рішенням клієнта для товарів, які знаходяться на складі в Китаї. Вартість доставки по Китаю оплачує відправник (комісія 5% від вартості доставки). Відправка здійснюється тільки після оплати виставленного рахунку за доставку по Китаю. Для відправки по Китаю надавайте адресу продавця з Вашими контактами для нього (Ваш нік / логін під яким Ви викуповували товар).
 
Перевірка характеристик колір, розмір, маркування, кількість) – вартість 10 юанів одне найменування не більше 3-х екземплярів. Перевіряємо колір, розмір, маркування, кількість отриманого товару з зазначеними в коментарі клієнтом до замовлення. В рамках даної послуги перевірка на брак, заміри і т.д. не надається. Для цих цілей замовляйте послуги «Додаткова перевірка товару», «Фотозвіт» і «Фотозвіт з заміром».
 
Фотозвіт  до 3 одиниць товару (не більше 5 фото)  10 юанів – рекомендується для перевірки відповідності моделі, відсутність пошкодження, браку і невідповідностей.
 
Фотозвіт з заміром до 5 фото  15 юанів  – на фотографіях до товару додаються вимірювальні інструменти.
 

Додаткова перевірка товару 10 юанів одне найменування не більше 3-х екземплярів – будь-яка інша перевірка товару (крім замірів, їх надаємо тільки з фотозвітом при замовленні послуги «Фотозвіт з заміром») за Вашим бажанням і нашими можливостями (вкажіть в коментарях до замовлення).

 
Перевірка електроніки – 20 юанів, вкажіть в коментарі, що і як перевірити.
 
Розділення посилки в Україні за характеристиками товару – вартість 25 грн одна адреса (1 посилка). Для надання послуги зверніться через розділ «Повідомлення» (звернення після 11 дня будуть оброблені по завантаженості складу), надайте номер позиції, фото товару і повну адресу, що збережена в Вашому особистому кабінеті.
 
Поповнення рахунку на Аліпей / банківського рахунку в Китаї – 5%. Послуга надається клієнтам, які доставляють нами вантаж і підтвердили посилку, збільшивши суму післяплати в особистому кабінеті. Поповнення проводиться тільки при достатній кількості коштів на балансі. При оплаті на рахунок в Китаї банком може братися додаткова комісія, клієнт її також оплачує якщо вона є.
 
Оплата за доставку по Китаю під час надходження (відправлення) вантажу на склад (зі складу) в Китаї – 5% від суми за доставку

 

Відеофіксація приймання вантажу – може бути надана за запитом клієнта безкоштовно при дотриманні двох умов одночасно:
– своєчасне оформлення замовлення в особистому кабінеті;
– амовлення додаткових платних послуг (перевірка характеристик товару, додаткова перевірка товару).
В інших випадках ця послуга платна, вартість 20 юанів. При несвоєчасному оформленні замовлення на нашому сайті, необхідно надати відео або фото упаковки товару від продавця.
 
Закупівлю, консультацію по товару, спілкування з постачальниками не надаємо.
 
При отриманні вантаж перевіряється тільки на відсутність в посилці заборонених до перевезення товарів, якщо не було замовлено додаткових послуг.
 
Доставка по території України здійснюється компанією:
“Нова пошта”.
 
Способи оплати:

1461979626_card

  • Картками Visa / MasterCard – комісія платіжної системи 3% 

шаблон24

 • Через систему Приват24  – комісія платіжної системи 4% 
 • Післяплата через “Нову пошту”  – 2%+20 грн.
 • Грошовий переказ через “Нову пошту”.

При виведенні коштів утримується 1% від суми і комісія терміналу “ПриватБанка” за переказ коштів.