Інформація по доставці бренду


Шановні клієнти!
Інформуємо Вас про ситуацію, яка склалася з рейсами з брендовим товаром, які рухалися транзитом через Польщу в період блокування польсько-українського кордону польською стороною.
Ситуація наступна: блокування кордону продовжується, транзитний час переміщення вантажу по території Польщі завершився, подовження транзитного часу знаходження даного вантажу неможливе та небезпечне. Єдине можливе рішення в даній ситуації, яке б не допустило втрати вантажу, є повернення даних рейсів назад до Китаю, їх переоформлення та відправлення резервним маршрутом.


Процес вже розпочався, частина вантажу вже прибула до Китаю і буде відправлена найближчим брендовим рейсом резервного маршруту. Товари у Вашому замовленні змінять номер рейсу в даному випадку. Частина вантажу ще знаходиться в Польщі і після завершення митних процедур буде повернута до Китаю з подальшою відправкою в Україну.


В будь-яких позаштатних ситуаціях з брендовим товаром для нас є головним завданням не допустити втрати вантажу, не зважаючи на часові та фінансові втрати. На даний час, так як вже частина вантажу повернулася до Китаю, нам це вдається.


Розуміючи всю складність доставки даної категорії вантажів та з огляду умов роботи з брендом (з якими Ви погодилися при оформленні замовлення), просимо Вас з розумінням ставитися до подібних ситуацій, які неможливо виключити при роботі з даним товаром, та просимо Вас бути відповідальними стосовно страхування брендового товару. Страхування є обов’язковим і у випадках втрати вантажу ми гарантуємо клієнтам виплату повної страхової суми, яка зазначена в замовленні.


Після нормалізації транзиту в Польщі ми знову повернемося до даного маршруту, як більш оптимального та швидкого, про що Вас додатково проінформуємо.

Дякуємо за Вашу довіру і розуміння.